Ankstyva (priešlaikinė) ejakuliacija

Ankstyva (priešlaikinė) ejakuliacija – tai sutrikimas, kurio metu vyras nuolatos arba periodiškai ejakuliuoja per anksti (nors lytinė sueitis ką tik prasidėjo, arba stimuliacija buvo labai maža).

Tai sukelia diskomfortą ir vyrui, ir jo antrajai pusei, todėl, jei kelis kartus iš eilės susidūrėte su ta pačia problema, rekomenduojame apsilankyti pas gydytoją, kuris nustatys priešlaikinės ejakuliacijos priežastis ir paskirs priešlaikinės ejakuliacijos gydymą. Svarbu paminėti, kad šio sutrikimo priežasčių gali būti labai įvairių, nuo psichologinių iki fiziologinių.

Erekcijos sutrikimai

Erekcijos sutrikimas, tai vyro būsena lytinių santykių metu, kuomet jis nesugeba išlaikyti sustandėjusios varpos. Erekcijos sutrikimai dažniausiai pasitaiko vyresnio amžiaus vyrams, tačiau būna atvejų, kad jaunuoliai taip pat susiduria su tokia problema. Erekcijos sutrikimai gali atsirasti dėl psichogeninių problemų, taip pat dėl išorinių veiksnių, pavyzdžiui, ligų, tam tikrų vaistų vartojimo arba dėl žalingų įpročių, pavyzdžiui, rūkymo ar per didelio alkoholio vartojimo kiekio.

Kuo pasireiškia erekcijos sutrikimai?

  • Varpa lytinių santykių metu visai nesustandėja; 
  • erekcija yra iki tol, kol varpa neįvedama į makštį; 
  • prasidėjus lytiniam aktui varpa negali ilgai išbūti sukietėjusi; 
  • varpa sustandėja nepakankamai, todėl negalite jos įvesti į makštį. 


Gydytojai teigia, kad kartojantis tokiems požymiams tiesiog būtina apsilankyti pas specialistą. Tikėtina, kad vyrą kamuoja uždegimas lytinėje sistemoje, kurį išgydžius praeitų ir erekcijos problemos.UROLOGO KONSULTACIJA VILNIUJE

Norėdami susisiekti su urologu dėl konsultacijos spauskite :
susisiekti