Apie mus

Pastebėjote, kad pastaruoju metu skauda lytinių organų srityje, peršti, degina, lytinių santykių metu skauda, tačiau nežinote į kokį gydytoją kreiptis?

Tuomet, mes rekomenduojame kreiptis į dermatovenerologą, seksopatologą, urologą, dirbantį Vilniuje, klinikoje „Homo Sanus“.

Specialistas priims Jus, atliks reikiamus tyrimus, diagnozuos susirgimą ir paskirs reikiamą bei tikslingą gydymą. Svarbiausia, užsiregistruokite iš anksto, o į pirmą vizitą, jei yra galimybė, iškart atsivežkite ir rytinio šlapimo mėginį. 


„Homo Sanus“ klinikoje siūlomos paslaugas:

  • Ligų, susijusių su lytine sistema gydymas – prostatito uždegimas, šlaplės uždegimas, šlapimo pūslės uždegimas, makšties uždegimas, gimdos kaklelio uždegimas ir kt. Šie ir kiti uždegimai gali sukelti nemažai problemų sergančiajam. „Homo Sanus“ klinikoje pasirūpinsime Jūsų sveikata ir išgydysime visus uždegimus. 
  • Intymaus gyvenimo problemų sprendimas – sumažėjus lytiniam potraukiui, atsiradus erekcijos ar ejakuliacijos sutrikimams prastėja poros santykiai bei gyvenimo kokybė. Klinikoje sprendžiamos ir šios problemos, nes kai kurie simptomai, pavyzdžiui, sutrikusi erekcija, gali simbolizuoti apie rimtą ligą (prostatitą). 
  • Venerinių ligų diagnostika – nesaugiu lytinių santykių metu Jūs rizikuojate užsikrėsti venerinėmis ligomis, kurias „Homo Sanus“ klinikoje patyrę specialistai taip pat nustato ir gydo. 
  • Echoskopiniai tyrimai – klinikoje „Homo Sanus“ atliekami tyrimai, kurie padeda nustatyti tiriamų organų susirgimus. 


Žinome, kad lytinė sveikata yra tema, kuria kalbėti vengia ne vienas, todėl mes garantuojame anonimiškumą bei konfidencialumą. Štai kodėl, siūlome nieko nelaukti ir pasirūpinti savo sveikata mūsų klinikoje.

 Daugiau informacijos: https://www.homosanus.lt/apie-mus