Šlapimo pūslės ligos

Šlapimo pūslė – talpyklos funkciją atliekantis vidaus organas, esantis kiekvieno žmogaus kūne. Šiame organe laikinai kaupiamas inkstuose išsiskyręs šlapimas. 

Tyrimai rodo, kad net iki 50 proc. moterų bent kartą gyvenime perserga šlapimo pūslės uždegimu. Vyrus ši problema kamuoja šiek tiek rečiau, tačiau tai vis tiek dažnas sutrikimas, kuris, beje, yra linkęs komplikuotis ir peraugti į kitas, rimtesnes šlapimo pūslės ligas, kai kuriais atvejais ši liga „pakyla“ ir pažeidžia inkstus. Dažniausios šlapimo pūslės ligos - uždegimai, akmenligė, traumos, pasitaiko ir šlapimo pūslės vėžio atvejų.

Šlapimo pūslės uždegimas (cistitas) - itin nemaloni liga, kurios metu pasireiškia dažnas šlapinimasis, skausmas pilvo apačioje, noras šlapintis esant tuščiai pūslei. Cistito gydymas yra ilgas bei sudėtingas, vaistai nuo pūslės uždegimo paprastai yra vartojami ilgai.

Taigi, jei pastebėjote, kad Jūsų organizmą kamuoja tam tikri simptomai, nedelskite ir kreipkitės į gydytoją, nes šlapimo pūslės ligos yra gydomos ilgai ir sudėtingai.

Šlapimo pūslės ligų požymiai:

•neskaidrus šlapimas; 

•dažnas šlapinimasis; 

•deginimo jausmas; 

•skausmas šlapinantis;

 

Susidūrus su šlapimo pūslės ligomis, ypatingai pūslės uždegimu, būtina kreiptis į gydytoją. Čia Jums padėti gali homosanus.lt klinika.UROLOGO KONSULTACIJA VILNIUJE

Norėdami susisiekti su urologu dėl konsultacijos spauskite :
susisiekti