Vyrų potencija ir erekcijos sutrikimai

Vyrų potencija yra labai svarbi gero ir pilnaverčio gyvenimo dalis, todėl erekcijos sumažėjimas dėl vienų ar kitų priežasčių gali sukelti ne tik fizinių, bet ir psichologinių problemų.

Tyrimai rodo, jog kokybišką lytinį gyvenimą gyvenantys asmenys yra laimingesni. Dėl šios priežasties, pastebėjus, kad vyras susidūrė su potencijos sutrikimais, labai svarbu rasti ir spręsti problemą. Daugiau informacijos apie potencijos sutrikimų gydymą galite rasti apsialnkę https://www.homosanus.lt/potencijos-sutrikimu-gydymas

Erekcijos sutrikimai - tai būklė, kuomet vyras negali išlaikyti sustandėjusios varpos viso lytinio akto metu, o kai erekcijos sutrikimai pasiekia aukščiausią stadiją, varpa visiškai nebesukietėja. Ne visuomet sutrikusi erekcija reiškia ligą, tačiau patyrus tokių sutrikimų, vertėtų apsilankyti pas gydytoją, kuris atliks reikiamus tyrimus ir pasakys ar tolimesnis impotencijos ) gydymas būtinas, ar ne. 

Dėl kokių priežasčių atsiranda vyrų erekcijos sutrikimai? Priežasčių erekcijos sutrikimų atsiradimui yra daug bei įvairių. Rekomenduojama šias priežastis žinoti kiekvienam. Taigi erekcijos sutrikimai gali atsirasti: 

•Jeigu žmogus turi sveikatos problemų, susijusių su kraujotaka, pavyzdžiui, sergant ateroskleroze. 

•Jeigu vyrą kamuoja medžiagų apykaitos ligos, pavyzdžiui, hipotireozė, cukrinis diabetas. 

•Erekcijos sutrikimai gali atsirasti sergant neurologinėmis ligomis. 

•Erekcijos sutrikimus gali sukelti įvairios stuburo ar galvos smegenų traumos ar dubenų kaulo lūžis. 

•Vyrų potencijai didelę įtaką gali daryti ir anksčiau persirgtos lytiškai plintančios ligos, pavyzdžiui, gonorėja, sifilis ir kitos. 

•Problemų su erekcija gali atsirasti dėl per didelio alkoholio, nikotino ar narkotikų kiekio vartojimo. 

•Taip pat erekcijos sutrikimai gali būtų kurių vaistų vartojimo pasekmė. 

Kas gali susidurti su erekcijos sutrikimais? 

Dažniausiai ši problema kamuoja vyrus sulaukusius 40-50 metų. Tačiau su liga gali susidurti ir jaunesni asmenys. Bėgant laikui tikimybė susirgti lytinių organų ligomis didėja, taip pat mažėja seksualinis potraukis bei lytinių santykių dažnumas. Kaip atpažinti, kad susidūrėte su erekcijos sutrikimais? 

Jeigu: 

•su erekcija problemų nekyla atliekant petingą arba atsikėlus rytais, bet erekcija dingsta vos tik bandoma įvesti varpą į makštį; 

•varpa apskritai negali sustandėti; 

•erekcija išnyksta anksčiau nei spėjamas atlikti lytinis aktas; 

•visais šiais atvejais turėtumėte sunerimti dėl savo sveikatos ir kreiptis į urologą, seksologą, venerologą ar neturite vyrų potencijos, erekcijos, ejakuliacijos  sutrikimų. 

Kaip gydoma ši vyrų potencija? Gydyti erekcijos sutrikimus galima skirtingomis priemonėmis, nes labai įvairios priežastys šiuos sutrikimus sukelia. Esant šiuolaikinėms technologijoms vyrų potencijos sutrikimus galima išgydyti net senyvo amžiaus sulaukusiam vyrui. 

Jeigu vyrų potencijai taikomas nemedikamentinis gydymas, tuomet pasitelkiama seksologinė konsultacijaarba psichoterapija bei partnerių konsultavimas. Pritaikius medikamentinį gydymo būdą naudojami geriamieji vaistai nuo impotencijos arba injekcijos. Yra ir kitų priemonių, tokių kaip liaudies gydymo metodai ar nereceptiniai vaistai erekcijai gerinti, tačiau dėl visų priemonių naudojimo rekomenduojama urologo,seksologo, venerologo konsultacija. Jai užsiregistruoti galite apsilankę homosanus.lt svetainėje . 

Kartais įvyksta ir taip, kad nei viena iš minėtųjų pagalbinių priemonių padėti negali, tokiu atveju gydant sutrikimus susijusius su vyrų potencija, pacientui implantuojami varpos protezai, tačiau jie gali sukelti įvairių komplikacijų.UROLOGO KONSULTACIJA VILNIUJE

Norėdami susisiekti su urologu dėl konsultacijos spauskite :
susisiekti